У Кропивницькому з презентацією та концертом відкриють багатофунціональний громадський простір "Кропхаб"

У Кропивницькому з презентацією та концертом відкриють багатофунціональний громадський простір "Кропхаб"

У суботу, 19 жовтня, у Кропивницькому пройде мегамарафон-відкриття багатофунціонального громадського простору "Кропхаб". Об этом сообщает publizist.in.ua со ссылкой на СМИ.

Заклад продожить традиції волонтерства ГО «Серця Матерів Кіровоградщини», яка вперше заявила про себе ще 11 листопада 2014 року, коли на площі Богдана Хмельницького у Кропивницькому встановили намет, для збору допомоги військовим, що цілодобово простояв понад 7 місяців. І далі протягом 5 років волонтери ГО «Серця Матерів Кіровоградщини», організували і провели десятки благодійних заходів, серед яких "Кава з волонтерами", "Арт-пікнік", "Арт-майданс" (12-годинний творчий марафон), плетіння 100 метрової маскувальної сітки на площі Героїв Майдану, Благодійний розпродаж тощо.

"У День Захисника України прийнято вітати військових, ветеранів, дарувати їм подарунки. Але цього року ветерани і волонтери також приготували для нашої громади, для міста подарунок до свята. І таким подарунком буде новий, затишний громадський простір, в самому центрі міста. Де можна буде влаштовувати концерти і благодійні розпродажі, проводити тренінги і просто зустрічатись всім разом. Де буде затишно як вдома", – розповідає співкоординаторка Кропхабу, волотерка ГО "Серця Матерів Кіровоградщини" Інна Колпак.

Кропхаб – це громадський простір, де можна презентувати свою творчість, навчитися новому, долучитися до благодійних ініціатив також допомагатиме військовим ресоціалізуватися, відчувати й надалі себе потрібними і бути при цьому не окремо, а разом з громадою.

У програмі відкриття заплановано благодійний аукціон і розпродаж, майстер-класи для дітей і дорослих, презентація нової книги Василя Шкляра, музично-поетичний марафон за участі гуртів Аква Віта, Dryхмара, Макса Партизана та інших.

Початок о 12:00.

Адреса: вулиця Преображенська, 2 (з боку вулиці Острівської).


Джерело статті: “http://rk.kr.ua/u-kropivnitskomu-z-prezentatsieju-ta-kontsertom-vidkrijut-bagatofuntsionalnii-gromadskii-prostir-krophab”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя