Швейцарія виділить Україні 25 млн євро на реформи

Директор Швейцарського бюро співробітництва відзначив темп реформ в Україні — Швейцарія виділить Україні 25 млн євро на реформи
Директор Швейцарського бюро співробітництва відзначив темп реформ в Україні
Кошти будуть спрямовані на підтримку реформи державного управління і якісних змін у сфері надання послуг, а також децентралізації Об этом сообщает joinfo.in.ua со ссылкой на СМИ.


Швейцарія підтримує якісні зміни, які відбуваються в Україні, і виділяє 25 млн євро на підтримку реформ.


Про це повідомив у вівторок директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Хольгер Таушев.


«Швейцарія підтримує Україну, народ Швейцарії підтримує народ України, і це важливо. І для цього ми виділяємо з нашого державного бюджету 25 мільйонів євро, тобто, досить вагому суму. Швейцарія підтримує багато реформ, які здійснюються в Україні», — заявив Таушев.


Він уточнив, що йдеться про підтримку реформи державного управління і якісних змін у сфері надання послуг, а також децентралізації.


«Дуже важливо, що ми підтримуємо ось цей напрямок, який є надзвичайно важливим у реформі державного управління України», — додав директор бюро.


Він також відзначив темп реформ в Україні і заявив, що він приємно здивований тими досягненнями, які побачив протягом останніх чотирьох років в існування програми.


«Хочу відзначити, що створюється враження, ніби Україна рухається значно швидше, ніж Швейцарія у цій сфері», — сказав він.


Позитивні зрушення Таушев відзначив у технічному плані, а також у розширенні кількості електронних послуг і сервісів, які стали доступні для громадян та представників бізнесу. У той же час, він звернув увагу на проблему, з якою досі доводиться стикатися, — це корупція, яка ускладнює багато процесів.


Нагадаємо, Канада виділить Україні $25 млн на розвиток демократії.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/shveycariya-vidilit-ukrajini-25-mln-jevro-na-reformi-608563.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя